Po Polsku


Bed & Breakfast „I Zuclein”

usytuowany jest w południowej części Rimini (w dzielnicy Bellariva), ok. 100 m od morza i 4 km od starego miasta Rimini. B&B „I Zuclein” znajduje się w apartamencie na pierwszym piętrze w willi z 1952 roku, zbudowanej przez mojego dziadka i odrestaurowanej kilka lat temu, gdzie aktualnie mieszkam i przyjmuję gości. Nazwa, którą wybrałem jest historycznym pseudonimem mojej rodziny, świadczącym o niezwykłej gościnności. Chciałem w ten sposób przypomnieć jak przyjmowano turystów w pierwszych kurortach morskich na wybrzeżu adriatyckim i odtworzyć tę gościnność w czasach współczesnych.

Do dyspozycji gości przeznaczone są 2 pokoje małżeńskie, każdy z łazienką na wyłączność. Usługa B&B obejmuje nocleg i śniadanie, codzienne sprzątanie, zmianę pościeli i ręczników co 3 dni (i przy każdej zmianie gości), wieczorne oddanie kluczy elastyczne i niezależne. Śniadanie podaję w godzinach od 7:00 do 10:00 (do ustalenia) i jest ono idealnym momentem na konwersacje. Udostępniam parking na terenie posesji. Nie jest możliwe korzystanie z kuchni i nie są dozwolone odwiedziny...ani zwierzęta niezależnie od rozmiaru. Zdecydowałem nie wyposażać pokoi w TV, gdyż w tych okolicach są większe atrakcje. Zapewniam niezliczoną ilość przewodników opublikowanych przez Prowincję Rimini, aby zapoznać się z ofertą turystyczną miasta i okolic. Będąc miłośnikiem kolarstwa, mogę zasugerować Wam ciekawe szlaki rowerowe lub też zorganizować i poprowadzić wycieczki na wszystkich poziomach zaawansowania (godziny i koszt do ustalenia). W obrębie 1km znajdują się co najmniej trzy sklepy rowerowe, które wypożyczają rowery oraz wielu utalentowanych mechaników (w Romanii rower ma licznych fanów!).

Kontakt:
B&B I Zuclein”
Viale Briga 5,
47924 Rimini (RN)
ilzangheri@tin.it
tel. kom. 0039 3497801048

Nessun commento:

Posta un commento

Post in evidenza

Il capodanno più lungo del mondo

Rimini presenta il Capodanno più lungo del mondo: 150 eventi tra musica, cultura, spettacoli, atmosfera del Natale. Zilli e Silvestri per i...